5 טיפים חשובים טרם סגירת עסקת טרייד אין

טרייד אין:

טרייד אין הפך בשנים האחרונות לאחת השיטות הנפוצות ביותר לקניית רכב חדש. בלי יותר מידי התעסקויות, בלי תקופת מעבר ללא רכב, בלי לחפש קונים לרכב הישן. פשוט נכנסים למגרש עם הרכב הישן ויוצאים עם אחד חדש.

איך זה עובד?

שיטת הטרייד אין היא פשוטה מאוד ויכולה לחסוך הרבה כסף למי שמעוניין להחליף את רכבו. בעבר היה נהוג לחפש קונים לרכב הישן, לתלות מודעות, לפרסם באינטרנט, ולקבוע פגישות עם קונים פוטנציאלים. כל הפרוצדורות האלה יכולות להיות מעצבנות ודורשות מהמוכר טרחה רבה ולעתים קרובות גם בזבוז זמן יקר.
בדיוק לשם כך קיימים מגרשי טרייד אין. לפני מספר שנים הטרייד אין היה נחלתן של חברות הליסינג הגדולות אך עם הזמן צצים מגרשים נוספים, קטנים או גדולים יותר, מה שמאפשר תנועתיות ותחרותיות בשוק. בשל כך, אנו המעוניינים לבצע עסקאות יוצאים מורווחים.

איפה הכי זול?

בקניית הרכב עצמו קשה להתמקח משום שיש מחירים יחסית אחידים, אבל כמעט תמיד אפשר להשיג הטבות, ביטוחים, אחריות, או להעלות מעט את שווי הרכב שאתם מעוניינים למכור. רבים מגיעים למגרשי הטרייד אין ומתפשרים על המחירים המוצעים להם ללא כל מיקוח. זאת בגלל שבראש ובראשונה עסקת טרייד אין מציעה לנו את החלפת הרכב בזריזות וללא עיכובים, ואנחנו רוצים פשוט לגמור עם זה וללכת.
 

5 טיפים חשובים טרם סגירת עסקת טרייד אין:

למרות הפיתוי הגדול שקיים בעסקאות המהירות הללו, מומלץ לעשות מעט חושבין, לבדוק, להתמקח, ובסוף לצאת עם דיל טוב.

חשוב שתזכרו את המטרה:

טרייד אין אמנם מציע לנו החלפה מהירה של הרכב הישן ברכב חדש, וכל זה נראה די משתלם אחרי הקיזוז. אך יש לזכור שאתם מגיעים כדי למכור רכב, וכדי לקנות רכב, ואין להקל בכך ראש. הגיעו למגרש חכמים, אחרי שלמדתם, ערכתם סקר שוק, ואתם יודעים בדיוק מה מגיע לכם לקבל.


 

x
לחצו ליצירת קשר