תחזוקת רכבי ליסינג

 


בין אם הרכב שלך הוא רכב ליסינג שחוזר למשכיר, ובין אם הרכב שלך הוא רכב יד שנייה שלא השקעת בו הרבה, ויתור על מוסך מורשה עלול לעלות לכם הרבה יותר

רכבי ליסינג הם ההמצאה הנוחה ביותר, כידוע, לקניית רכב מבלי לקנות אותו באמת, כך שאחרי תקופה השכרת הרכב אפשר להחזיר אותו לחברת ההשכרה. לשיטת הליסינג יתרונות וחסרונות משלה, אולם ללא ספק היתרון הגדול ביותר הוא החלפת רכב בכל כמה שנים, מבלי לדאוג למחיר המחירון של הרכב אבל גם מבלי ממש לטרוח בבעלות על הרכב. הרכב אמנם אינו שלך ואתה לא יכול להחליט מה לעשות בו, אבל אם התמזל מזלך ואתה מקבל את הרכב מהחברה, אתה נמצא בידיים טובות מבחינת מי שידאג לו. בין אם אתה לקוח פרטי או לקוח תפעולי, כלומר מקבל רכב חברה בליסינג.

יתרונותיהם הברורים של רכב ליסינג ורכב יד 2

גם ליסינג פרטי, להבדיל מהליסינג התפעולי או ליסינג פרטי של חברות, נהנה מהטבות של רכב שדאגו לו היטב ומכיוון שרוצים שיחזור במצב טוב, יש לכם כתובת לטיפול בו, תמיד. קניית רכב מליסינג גם פותרת את בעיית זהות המוכר, למי שתמיד חשש לקנות ממי שאינו באמת בעל הרכב. לעומת זאת, רכב מיד שנייה הוא תמיד רכב שיש לבדוק היטב לא רק את הבעלות עליו כי אם גם את היסטוריית הטיפולים בו ואם אכן נעשו במוסכים המורשים. למוסך מורשה יש יתרון ברכב יד שניה מחברת השכרה, למשל, תבטיח לכם גם רכב במצב מכני מעולה בשל ההקפדה של חברות הליסינג באחזקת הצי שלהן.

אמינות ובטיחות אפשר להבטיח במוסך מורשה בלבד

כמו כן, נשמע אולי מיותר לציין, אבל כנראה שה"חאפריות" בטיפולי רכב קורצת כאשר מדובר בהבדלי מחיר משמעותיים לקונה, ולכן יש להדגיש זאת שוב: גם אם קניתם רכב יד שנייה, אל תוותרו על מוסך מורשה, העלויות אולי מעט גבוהות יותר, אך שיקול הביטוח והבטיחות צריך להיות בראש ובראשונה. זה מתחיל בבדיקת הרכב הראשונה לפני הקנייה, כשאתם לוקחים את הרכב ממגרשה החניה של חברת ההשכרה, או יוצאים לשם עם המוכר. אתם זקוקים למידע האמין ביותר כדי לא לקנות חתול בשק. רק מוסך מורשה יכול להבטיח לכם שמה שאתם משלמים עליו הוא מה שכדאי לקנות.

חשיבות תחזוקת רכבי ליסינג ויד שנייה

ככל שהרכב נמצא על הכביש זמן רב יותר, כך הוא מועד יותר לתקלות והיסטוריית התחזוקה שלו חיונית לכם. היסטוריה כזאת ואמינות של טיפולים תמצאו רק במוסך שיש לו כתובת לחזור אליה בכל פעם שיש בעיה. זאת לא סתם קלישאה שהיחסים עם המוסכניק שלכם חשובים לא פחות מאשר הקשר שלכם למכונית. מכונאי מורשה הוא מכונאי שהשירות שלו מאושר על ידי חברת הליסינג הדואגת לתחזוקה נאותה של רכבי ההשכרה שלה. אם רכב הליסינג שלכם תפעולי, מחברה, סביר להניח שההחזר החודשי שלכם כולל גם את השימוש במוסך מורשה ומקצועי, לטובתכם ולא רק לטובת החברה. כשאתם שוכרים רכב בליסינג פרטי, מומלץ לרכוש גם את חבילת התפעול והאחזקה של החברה משום שאז אתם נפטרים מהדאגה למקצוענותו ומידת הבנתו של המוסך ברכב שלכם.

מאמר זה נכתב ע"י מוסך מורשה פולקסווגן, סיאט

x
לחצו ליצירת קשר