ליסינג מימוני

leas_mimuni

מהו ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני הינו בפשטות הלוואה לרכישת רכב חדש, כאשר הרכב אינו בבעלות הלווה עד להחזרת יתרת ההלוואה. LEASE4U, מציעה את שיטת הליסינג המימוני לחברות שאינן מעוניינות בכיסוי תפעולי או לאנשים פרטיים הנזקקים להלוואה לצורך רכישת רכב בשיטת הליסינג המימוני.

מה עדיף ליסינג מימוני או תפעולי?

ליסינג תפעולי: בו חברת LEASE4U מספקת את כלל השירותים הנלווים הקשורים לרכב הליסינג המימוני זול יותר, אולם הוא פחות מותאם ללקוח בכל הקשור להחלפת רכב.

תקופת הליסינג המימוני בעסקת הליסינג המימוני משכירה חברת LEASE4U את הרכב ללקוח לתקופות מוגדרות של 36 עד 60 חודשים. דמי השכירות לרכב בחישוב החודשי מבוססים על עלות הרכב לחברה כולל ההוצאות הנלוות במתן ההלוואה. מרגע ביצוע עסקת הליסינג המימוני הלקוח מוגדר כבעל הרכב.

 

סיום תקופת הליסינג

בסופה של תקופת הליסינג יכול הלקוח לרכוש מLEASE4U את הרכב שאותו שכר.
 

הלקוח בעסקת ליסינג מימוני מטפל ודואג לכל הוצאות התחזוקה השוטפות בעצמו. הלקוח רשאי לטפל ברכב במוסך לבחירתו ולבטח את הרכב בחברת ביטוח לבחירתו ובלבד שחברת LEASE4U היא המוטב בפוליסה.

ליסינג מימוני הינה שיטה נכונה ומקצועית לרכישה ומכירה רכבים חדשים, לקונים אשר אין באפשרותם להוציא סכום נכבד בצורה חד פעמית, ומעוניינים לקבל הלוואה עבור רכבם החדש.
למעשה, הרכב איננו בבעלות הרוכש אלא בבעלות החברה המבצעת ליסינג מימוני וכך למעשה מתבצעת העסקה.
היתרונות שבשיטה זו ברורים מאוד - בעל הרכב החדש יכול להחזיר בתשלומים קטנים מדי חודש את הסכום ששווה רכבו, ואילו החברה המבצעת נהנית מלקוחות חוזרים ונותנת שירות לאורך זמן.
LEASE4U הינה החברה המובילה בישראל לליסינג מימוני. החברה ידועה בהיותה מקצועית ואמינה הן במתן שקיפות מלאה, והן בנציגי שירות מכירות בעלי יושר מקצועי ושירות יוצא דופן.

מה חשוב לדעת בעת ביצוע ליסינג מימוני?

כמו בכל עסקה, כשמדובר על השכרת רכב, הסכומים הינם גבוהים מעט יותר, לכן מומלץ להכיר ולדעת את כל מה שצריך כדי להיות בטוחים כי ביצעתם את הרכישה האופטימלית ביותר.
למשל, יש להבין כי צורת תשלום זו תדרוש מאתנו עמידה איתנה בכל מוסר התשלומים. כלומר, יש לדעת כי תשלום חודשי קבוע דורש מאתנו אחריות רבה מאוד.

בחברת LEASE4U ידעו להעניק לכם את כל מה שתצטרכו כדי לעזור לכם לעמוד במוסר התשלומים הרבים. למעשה, המטרה היא הדדית : הלקוח אשר רוכש את רכבו מעוניין ליהנות ממנו (שכן מדובר ברכב "מהניילונים") כל עוד ניתן, ואילו החברה רוצה למכור את הרכבים שברשותה כדי להצליח ולהמשיך בפעילותה.

יחסי גומלין אלו, כאשר הם עובדים - כולם מרוצים. לכן, חברת LEASE4U תשמח לבצע עבורכם ליסינג מימוני אופטימלי ומותאם אישית.

 


 

יתרונות ליסינג מימוני

 

ליסינג בהתאמה אישית

חברת LEASE4U מציעה ללקוחותיה ליסינג בהתאמה אישית. אתם מעוניינים שגובה ההחזר החודשי שלכם יגדל בעוד שנה? אין בעיה. רק בחברת LEASE4U תוכלו לבחור את פריסת התשלומים בהתאם ליכולת הכספית שלכם. הלקוח בעסקת ליסינג מימוני יכול להיות לקוח עיסקי או פרטי.

 

יתרונות הליסינג המימוני ללקוח עסקי

חברת LEASE4U מציעה לבעלי עסקים מסלול ליסינג מימוני. בעל עסק, כלקוח חברת LEASE4U במסלול ליסינג מימוני תהנה מיתרונות רבים:

  • מחוייבות: העובדים שלך מקבלים הטבה משמעותית שתיצור אצלם מחויבות לעסק למשך תקופה ארוכה.
  • מימון נוח: עסקת ליסינג מימוני מאפשרת למעסיק לממן רכב חדש לעובדים בתשלומים נוחים. כך לא תצטרך לרכוש צי מכוניות, יחסך ממך הצורך לעסוק במכירת הרכב בתום העסקה ולא תצטרך לחשוש מירידת ערך הרכב.
  • חסכון בעלות הטיפול: מסלול ליסינג מימוני חוסך בהוצאות אחזקת הרכב. רכב חדש דורש טיפול קל יחסית ולכן עלות הטיפול ברכבי החברה נמוכה יותר.
  • הקלות במיסוי: המימון לרכב נחשב כהוצאת פחת ולכן ניתן לקבל הקלות במס.

יתרונות הליסינג ללקוח פרטי

חברת LEASE4U מציעה לבעלי עסקים מסלול ליסינג מימוני. בעל עסק, כלקוח חברת LEASE4U במסלול ליסינג מימוני תהנה מיתרונות רבים:

  • תנאי תשלום מותאמים ללקוח: בשונה מקניית רכב מהיבואן אין צורך לשלם את כל עלות הרכב בבת אחת או במספר מצומצם של תשלומים. חברת LEASE4U מאפשרת לכם לקבוע מה יהיה גובה התשלום החודשי ואיזה סכום תשלמו בסוף העסקה.
  • רכבים איכותיים: חברת LEASE4U דואגת לצי רכבים איכותי ומטופל.
  • אפשרות בחירה עד הסוף: בסוף תקופת העסקה תוכלו להתקדם לרכב אחר.

 

x