ליסינג תפעולי מה הוא ?

ליסינג תפעולי כשמו כן הוא, המילה ליסינג מייצגת את המילה העברית השכרה ואילו התוספת של המילה תפעולי מהווה את הגדרת הביטוי.
ליסינג פרטי הינו ליסינג מיוחד אשר נעשה לרוב בין משרדים, בעלי עסקים וחברות ואנשי עסקים למיניהם אל מול חברות להשכרת רכבים, כאשר שירות זה מהווה פתרון אידאלי לנוחות מקסימלית וחיסכון עצום בזמן רב.
שכן, במסגרת הליסינג התפעולי מתקיים שירות בו מקבל מבקש השירות את התחזוקה השוטפת לרכב אותו השכיר, את הטיפולים הנדרשים (על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר דואגים לקחת את הרכב ולהחזירו), וכמובן את כל הדאגה לטפסים, ביטוחים ואף לטסטים אותם צריך להעביר כל רכב פעם בשנה.


על כן, שירות זה נקרא תפעולי, בו מקיימת חברת ההשכרה את השירות והתפעול המקיף, המדוקדק והקפדני לרכב אותו שכרתם ובחרתם.
חברת ליס פור יו הינה חברה מובילה בתחום השכרות הרכבים בארץ מזה שנים רבות, ועל כן ידוע בשירותיה האיכותיים, האדיבים והאמינים אשר כוללים מגוון נרחב של שירותים שונים הכוללים בין היתר את שירות הליסינג תפעולי.


ליסינג תפעולי של חברת ליס פור יו הינו ליסינג פרטי מקצועי, מוקפד אשר מתבצע על ידי המומחים בתחום התחזוקה והשירות, יחד עם זאת שירותי הטיפולים והתפעול המכני מתקיימים בהקפדה מלאה ומוחלטת על מוסכים מורשים המתמחים בסוגי הרכבים השונים.

מדוע כדאי ואף מומלץ לבחור במובילים בתחום הליסינג תפעולי של חברת ליס פור יו?

 

בחירה נכונה ושקולה בחברה אמינה ומקצועית להשכרת רכב בכלל ולשירות ליסינג תפעולי בפרט, היא בחירה אשר תשפיע רבות על רמת שביעות רצונכם מהשירות אותו תקבלו.
על מנת שתוכלו ליהנות משירות איכותי, אמין וזמין ללא פשרות, ריכזנו בעבורכם פרמטרים חשובים לבחירת חברה נכונה ומקצועית ממנה תיהנו להזמין שירותי ליסינג תפעולי.

·        מקצועיות ללא פשרות – כאשר מדובר על תפעול נכון של תחזוקה שוטפת ונכונה של כלי רכב, הרי שאיכות וחשיבות המקצועיות הינה חשובה ומהותית במיוחד (שכן מדובר על כלי רכב שטיבו ועמידותו הם המגנים עליכם מפני נזקים, תאונות ובעיות מכניות).

·        מוסכם מורשים ואנשי מקצוע מיומנים – הטיפול הנכון לרכב שלכם הוא לא פחות חשוב מכל טיפול אחר (רופא לאדם, ווטרינר לבעלי חיים), שכן התאמת אנשי המקצוע היא חשובה עד מאוד.
על כן יש לוודא ולהקפיד כי במסגרת הליסינג התפעולי אותו בחרתם, תקבלו שירות מקצועי מאנשי מקצוע מיומנים במוסכים מורשים.

·        שירות ואחריות עד לפתח ביתכם –  האפשרות שאנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים יגיעו עד לביתכם, למשרד ולכל מקום בו תחליטו, על מנת לקחת את רכבכם לטיפול, הינה אפשרות מעולה לחיסכון עצום של זמן וכסף.

·        אדיבות, הגינות ומחירים משתלמים –  שיאפשרו לכם ליהנות משקט נפשי ורוגע, הם חלק בלתי נפרד מהשכרת הרכב הראשונית

חשוב לציין כי כל הפרמטרים הללו הינם פרמטרים חשובים ומהותיים אום תקבלו באופן מקצועי ואדיב בבחירת ליסינג תפעולי מחברת ליס פור יו.

 

מעוניינים בפרטים נוספים על : השכרת רכב  

x
לחצו ליצירת קשר