ליסינג

leasing

למה עסקת ליסינג?

לפני כ-10 שנים, מרבית צרכני הרכב לא שמעו על המושג ליסינג. כיום, בערך 25-20 אחוז מהרכבים החדשים ומהרכבים המסחריים נרכשים במסגרת עסקת ליסינג. כ-75 אחוז מרכבי היוקרה נרכשים באמצעות ליסינג.

שיטת הליסינג הפכה פופולארית משום שהיא מציעה לצרכני הרכב אפשרות לנהוג ברכב שהם תמיד רצו תמורת תשלום שמתאים ליכולת הכספית שלהם. תשלומים חודשיים נמוכים יחסית הם היתרון המרכזי בשיטה זו, זאת לצד יתרונות נוספים כגון אחריות חברת הליסינג לטיפולים, ביטוחים ואגרות במקרה של ליסינג תפעולי מלא. שיטת הליסינג פופולארית במיוחד בזמן משבר כלכלי כשצרכנים מעוניינים להוזיל את עלויות אחזקת הרכב.

מדוע עסקת ליסינג לרכב פופולארית גם בקרב לקוחות פרטיים?

מספר גורמים תרמו להצלחתה של שיטת הליסינג:

 • מחירי מכוניות חדשות עלו במהירות. עליית המחירים הקשתה על הצרכן הממוצע לקנות רכב
 • עלייה מהירה בעלות המחייה כגון עלות מגורים, מזון, לבוש ועוד, הותירה תקציב 
  חודשי נמוך להוצאות תחבורה.
 • שיטת הליסינג מאפשרת ללקוחותיה לנסוע ברכב חדש תמורת תשלום מקדמה 
  של כשליש מערך הרכב.

כתוצאה משני הגורמים הראשונים אנשים רבים חיפשו אמצעי תחבורה זולים. יצרני רכבים וחברות פיננסיות הציעו מסלולי ליסינג מגוונים של ליסינג פרטי  וליסינג תפעולי.


 

יתרונות עסקת ליסינג

עסקת ליסינג מציעה את היתרונות הבאים:

 • אין צורך בסכום ראשוני גבוה: היתרון הברור של עסקת ליסינג הוא האפשרות להשתמש ברכב בלי לשלם סכום ראשוני גדול.
 • תשלומים נוחים: אפשר לפרוס את תשלומי העסקה על פני תקופה ארוכה.
 • בעלי מקצוע מנוסים: בעסקת ליסינג תפעולי בעלי מקצוע מומחים מבצעים את הטיפולים לרכב.
 • בלאי: עסקת ליסינג מספקת הגנות כנגד הסיכונים הנפוצים של בלאי בחלקי הרכב, שכן החוכר יכול להיפטר מהמכונית בסוף העסקה.
 • הוצאה מוכרת: תשלומי הליסינג מוכרים בדרך כלל כהוצאה מוכרת לצורכי מס.

תהליך עסקת הליסינג

עסקת ליסינג מציעה את היתרונות הבאים:

 • התאמה אישית: חברת LEASE4U מציעה לכם ליסינג בהתאמה אישית. תוכלו לבחור את הדגם ואת תנאי התשלום בהתאם לצרכים שלכם.
 • •תקופת הליסינג: אורכם של חוזי הליסינג הוא בדרך כלל בין שנה לשלוש שנים. ככל שעסקת הלסינג תהיה לטווח ארוך יותר כך תשלמו פחות.
 • סיום התקופה: בסיום התקופה תוכלו להחזיר את המכונית ולסיים את עסקת הליסינג. כמו תוכלו בקלות רבה להחליף מכונית ברגע שעסקת הליסינג תמה. כך יחסך מכם התהליך המאומץ והקשה של מכירת רכב.

לא פעם אנו מבקשים להחליף את הרכב מסיבות שונות. רכב ישן, ילדים שהתווספו למשפחה, או כל סיבה אחרת תהיה אשר תהיה. העובדה היא כזו שאנו צריכים לרכוש רכב חדש ומשהגענו למסקנה זו, עתה אנו צריכים למצוא את הספק או החברה שתספק לנו את המכונית שלנו.
קיימות חברות רבות בשוק, המציעות מגוון שיטות אפשריות לביצוע מכירת רכבים, כאשר שיטה אשר הלכה וצברה תאוצה בשנים האחרונות היא ביצוע ליסינג. השיטה למעשה היא שיטת מכירת רכבים בה מחזירים את הרכב הישן, ומקבלים תמורתו רכב חדש, הדבר מתבצע בתוספת של תשלום מסוים, בהתאם לסוג הרכב ולמשך תקופת התשלום עצמו.

 


 

1

מהן היתרונות היחסיים בביצוע ליסינג ?


היתרון הבולט ביותר בביצוע ליסינג הוא העובדה שאין צורך להביא סכום ראשוני גבוה לרכישה וכך ניתן לרכוש מכונית חדשה, ללא חשש מחובות לבנק... חברת הליסינג המובילה כיום בישראל היא חברת LEASE4U.
חברה זו נותנת שירותי ליסינג כבר זמן רב, ונהנית מלקוחות מרוצים וחוזרים רבים, השירות והמקצועית הרבה, היא מנת חלקה של LEASE4U, ובה אין פשרות.
חשוב לומר כי כל היתרונות הקיימים בשיטה זו באים לידי ביטוי בLEASE4U ומעבר לכך, כאן תוכלו לקבל גם שירות יוצא מגדר הרגיל, וליהנות מרכבים בטיחותיים ללא פשרות.
2

אילו סוגי ליסינג קיימים כיום ?


תחום זה מתחלק לשתי תתי סוגים: ליסינג פרטי וליסינג תפעולי .
ליסינג תפעולי - הדבר נכון יותר לחברות אשר משכירות רכבים לעובדים שלהם, ובכך נהנות משירות מלא וכולל לכל המכוניות שברשותן.
ליסינג פרטי - הסוג השני הוא בשביל אנשים פרטיים המביאים מכונית ומקבלים רכב חדש תמורתה, ללא טיפולים חודשיים.
גם כאן מיותר לציין את העובדה כי LEASE4U יודעת לתת את 2 סוגי שירותים אלו והיתרון כאן הוא ביכולת של החברה או של האדם הפרטי לקבל את מה שהוא רוצה.

כלומר, השיטה היא התאמה אישית מכוונת לרצון הלקוח, כאשר מגוון הרכבים הגדול והמלאי הקיים מאפשרים גמישות מלאה בכל הקשור לרצון הלקוחות. LEASE4U ישמחו להעניק לכל מי שחפץ ברכב מסוים את אשר יבקש.
3

האם מחירי ליסינג יקרים ביחס לשוק ?


העובדה כי אין צורך להביא סכום ראשוני גבוה בעת רכישת הרכב, מורידה את העלות ואת הקושי של הלקוח בתשלום.
לכן, גם אם קיים רכב שהוא יקר ביחס לאחרים, ניתן יהיה לרכוש אותו בקלות, דרך שיטה זו. כפי שנכתב קודם לכן, שיטת הליסינג נבעה מהצורך של לקוחות לרכוש רכבים מיד ראשונה, ללא ספיגת המחיר הכבד והחד פעמי.
שיטה זו צלחה ונחלה הצלחה רבה בכל העולם, ובמיוחד בישראל ואם נבדוק היטב, נגלה כי LEASE4U הייתה שותפה בלתי מבוטלת בשירות באמינות ובמקצועיות של ביצוע ליסינג בארץ

 

x
לחצו ליצירת קשר