ליסינג פרטי

ליסינג פרטי ב - LEASE 4 U

רבים מעוניינים לקנות רכב אך לא יכולים להרשות לעצמם הוצאה גדולה ודרסטית שכזו באופן מיידי. חלק פונים לקניית מכוניות משומשות, חלק חוסכים לקראת קניית רכב חדש, ואחרים פונים לליסינג המימוני.

  • הליסינג המימוני היא השיטה הנוחה ביותר לרכישת רכב חדש כיום. הנוחות הרבה מתבטאת בעיקר בייציבות הכלכלית שיכול הקונה להרשות לעצמו במשך תקופת התשלומים הארוכה. פריסת התשלומים היא על גבי 36 חודשים פחות או יותר, תלוי בסוג העסקה. במשך תקופה זו יכול הקונה להמשיך בחייו כרגיל ללא לחצים כלכליים שנגרמים בעקבות הקנייה, וללא חובות שהיו עשויים להווצר במידה והיה קונה רכב בדרך שונה.

 

  • מעבר לכך, בניגוד לקניית רכב מיד שניה, ניתנת לקונה האפשרות להחליף את הרכב בתום תקופת התשלומים. בשיטת הליסינג המימוני הלקוח משלם 36 תשלומים על הרכב, כאשר בתקופה זו הרכב עדיין לא ממש בבעלותו, והוא רשום על חברת הליסינג. כך, בתום שלוש השנים, הוא עומד בפני החלטה: קיימת בפניו האפשרות האם לשלם את החלק הנותר לאחר התשלומים, וכך לרכוש באופן סופי את הרכב, או האם הוא מעוניין לפתוח חוזה ליסינג חדש.

חוזה ליסינג:

אפשרות אופטימלית למי שיכול להרשות לעצמו את התשלומים החודשיים. זאת משום שהבלאי הטבעי של הרכב, גם אם מטפלים בו כמו שצריך, מתחיל להיות מורגש לאחר תקופה כזו. כך מאפשר הליסינג המימוני ליהנות מרכב חדש בכל תקופה, ולשלם עליו באופן כמעט לא מורגש.

מנגד, מי שמרוצה מהרכב ומעוניין להשאר איתו עוד כמה שנים, יכול להנות מהתשלומים הנוחים להחריד של הליסינג המימוני. השיטה מאפשרת גם למי שכביכול לא יכול להוציא כסף על רכב, לשלם עליו כחלק מההוצאות החודשיות השותפות. בתום התשלומים הרכב ירשם על שמו לאחר שישלם את הייתרה.

חשוב לדעת:

אמנם כשמדברים על ליסינג פרטי מייחסים אותו בדרך כלל ללקוחות פרטיים. אך הליסינג המימוני יכול במקרים רבים להתאים גם לעסקים. בליסינג המימוני, לעומת התפעולי, מוסרת החברה את הרכב ללקוח מבלי להיות מעורבת בטיפולים, ביטוחים רשיונות וכדומה. לכן הליסינג המימוני מתאים יותר לעסקים קטנים שמעוניינים לבנות צי קטן של רכבים לעובדיהם, וזאת לצד יציבות כלכלית שתתאפשר בזכות התשלומים.

 

 

x
לחצו ליצירת קשר