טרייד אין לרכב

טרייד אין לרכבים ב - LEASE 4 U 

עסקת טרייד אין מתאימה לכל סוגי הרכבים, אם מדובר ברכבים פרטיים, מסחריים או כבדים. במאמר זה נפרט אודות סוגי עסקאות הטרייד אין והיתרונות הרבים של שיטה זו אשר זוכה לפופולאריות רבה בשנים האחרונות.

סוגי עסקאות:

אנשים רבים מוקסמים מהיעילות והיתרונות של עסקת טרייד אין, אך הם סבורים כי אין הם יכולים לבצע עסקה זו משום שיש להם רכב בעל סחירות נמוכה או כי הם מעוניינים אך ורק בפעולת המכירה של הרכב ללא הקנייה של רכב אחר או להיפך. כאן חשוב להבין כי אמנם משמעותה של עסקת טרייד אין היא החלפה של רכב ישן בחדש ותשלום ההפרש ביניהם, אך חברות רבות מציעות סוגים שונים של טרייד אין:

  • העסקה הסטנדרטית- כאן אתם מגיעים עם הרכב הישן שלכם, מקבלים הצעת מחיר מחברת הטרייד אין לגבי הסכום שתקבלו עבור הרכב הישן והסכום שיעלה לכם הרכב החדש. בהתאם תקבלו החלטה באם ההצעה מתאימה לכם ואתם מעוניינים למכור את הישן, לשלם את ההפרש ולזכות ברכב חדש.
  • העסקה "המשומשת"- למרות שהכותרת של העסקה אינה נשמעת אטרקטיבית במיוחד, הרבה אנשים שמחים לשמוע כי הם יכולים לבצע עסקת טרייד לכל רכב, כלומר, למכור את הרכב הישן שלהם לחברה ולקנות דרך ליסינג רכב יד שנייה או שלישית מהחברה.
  • קנייה או מכירה בלבד- למרות שכל מהותה של עסקת טרייד אין היא החלפה של רכב ישן ברכב אחר, יש אפשרות גם לבצע עסקה של מכירה או קנייה בלבד. חברות רבות קונות רכבים משומשים וכן מוכרות רכבים משומשים.

 

היתרונות של עסקת הטרייד אין:

  • התייעלות- הכל נעשה במקום אחד. אתם מגיעים לחברה. מוכרים את הרכב שלכם ובוחרים רכב אחר לקנייה ממגרש המכוניות של החברה. אין שום צורך להתחיל ולפרסם את הרכב באינטרנט ובעיתון ולא צריך להתחיל ולהסתובב עם לקוחות במכוני בדיקה של רכבים.
  • הולכים על בטוח- חברות ותיקות בעלות מוניטין מוצלח מציעות לכל לקוח אשר מבצע אצלם עסקת טרייד אין אחריות תקופתית.
  • תנאי תשלום נוחים- התנאים של המימון ניתנים בדרך כלל למיקוח ויש לזכור כי האינטרס של החברה היא לבצע את העסקה ולכן לרוב היא מתאימה את עצמה ליכולות הכלכליות של הלקוח או מציעה לו תנאי מימון נוחים.
  • תמיד יש ברשותכם רכב- אם אתם מודאגים שמא תישארו ללא רכב בתקופה שבין מכירת הרכב הישן לקנייתו של החדש, בוודאי תשמחו לשמוע כי עסקת טרייד אין היא עסקה מהירה ובדרך כלל הלקוח נשאר עם רכבו הישן או רכב חלופי אותו מספקת לו החברה עד קבלת הרכב החדש אותו רכש.

 

 

ליצירת קשר עם נציג מכירות

+צור קשר

השאירו את מספר הטלפון
ונחזור אליכם:

x